Translate

10 Haziran 2013 Pazartesi

Clınıque Moisture Surge Nemlendirici Bakım Kremi

Selamlar,

Bugün "Clınıque Moisture Surge nemlendirici bakım kremi" ile ilgili konuşacağız.
Bu kremi nezamandır kullanıyorum ve artık yazsını yazma vakti. :)

Bu krem bana Clınıque'nin bir setinin içinde gelmişti. Sanırım bende ki en minik boyu.(30 ml)Bu krem yağlı ve karma cilt tipleri için gayet uygun bir krem, yağsız ve jel kıvamda oluşundan yoğun bir yapısı yok. Haliyle yoğun bir nemlendirmesi de yok.  Bu sebeple kuru veya çok kuru ciltlere öneremeyeceğim elbette. Ama yağlı ciltliler bu kremde aradıklarını bulabilir.:)


Yağlı ciltliyseniz kesinlikle yağsız bir nemlendirici kullanmalısınız, eğer aksi olursa cildinizde bir sivilce patlaması yaşayabilirsiniz. O yüzden yağlı ciltliler aldıkları ve kullandıkları kremlere çok dikkat etmeli. 
İşte bu kremde biz yağlı ciltlere uygun bir krem.


Ayrıca bu krem makyaj altı bazı olarakta kullanılabiliyor. Zaten hafif silikonimsi bir yapısı olduğundan çokta güzel baz işlevi oluyor.
Ciltte kolayca emilmesi de bir harika diyebilirim.

Fakat şunu söylemeden edemeyeceğim bazen banyodan çıktığım zamanlarda nem olarak bu krem yetersiz geliyor. Hani banyodan sonra cildimizde bir gerginlik hissederiz işte bu krem banyodan sonra o gerginliği almıyor. Çok mükemmel bir nem vermesi yok ama yağlı ciltlere yeterlidir elbette bukadar nem diye düşünüyorum.
Kokusuna gelirsek parfümsüz fakat içindeki maddelerden midir nedir bir tuhaf kokusu ama çokta rahatsız etmiyor diyebilirim.
Son olarak yağlı ve karma ciltler için güzel bir altarnetif olabilir.


Fiyatı:118 TL


Mutlu kalın! :)

2 yorum:

  1. Kokusunu merak ettım çok açıkcası :) sevgiler..

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kokusu pek bayılası değil maalesef:( Teşekkür ederim buarada :)

      Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...