Translate

22 Mayıs 2013 Çarşamba

NYC Oje Kurutucu Top Coat!

Güzel birgün ile merhaba.. :)

Sizlerle bugün çook konuşulan NYC oje kurutucu top coat'u konuşacağız. 

Biliyorsunuz bu ürünü Watsons alışverişi yazımda görmüştünüz. Aldığım günden beri bir güzel merak ede ede kullandım. :) Ve artık merak edilen ürünün yazısını hazırlamalıyım diye düşündüm.

Biliyorsunuz ben Flormar oje kurutucu sprey kullanıyorum ve çokta memnundum. Fakat watsonslara NYC ürünleri geldiğinden beri çok konuşulan bu ürünüde denemek istedim.

Öncelikle ürünle ilgili bilgiler edinelim;
  • Bu kurutucu bir top coat yani ojelerinizi sürdükten sonra bu ürünü ojelerinizin üzerine uyguluyorsunuz ve ojelerinizi 60 saniyede kurutacağını iddia ediyor.
  • Saydam,tırnak cilası gibi birşey. Tırnaklarınıza renk katmıyor. 


Ben oldukça memnun kaldım. Herşeyden önce ojelere verdiği o parlak ve canlı duruşa bayıldım. Kurutması da gerçekten vaad ettiği gibi 1 dakika sonra bakıyorsunuz ki ojeler kurumuş. 
Kokusu bana şu sarı tüplerde olan uhuları anımsattı. Çokta rahatsız etmedi açıkçası. 
Yapısı ise ojeden veya tırnak cilasından bir tık daha yoğun. Bu yüzden fırçanızı tırnağınıza sürmeden fazlalağını  almakta fayda var. 


Top coat'ı görünce direk aklıma "acaba ojelerin dayanma süresini artırır mı?" gibi bir izlenim geldi.
Çok bir etkisi olduğunu söyleyemeyeceğim. Zaten ürün bunu vaad etmiyor. 

Söylediğim gibi gerçekten vaad ettiklerini size veriyor.Ayrıca fiyatı da çok uygun. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim sizlere.

Fiyatı:3.50 TL


3 yorum:

  1. gerçekten fiyatı urune göre cok iyimiş denemek istiyorum. Blogunada merhaba. sevgiler. :)

    YanıtlaSil
  2. Bayanların güzelliğinde en önemli unsur el parmakları ve de ojelerdir. Ancak tırnağa sürülen ojelerin kuruması zaman alır. Hele bir de zamanınız yoksa onların kurumasını beklemek tam bir vakit kaybıdır. Bir türlü kurumak bilmezler. Yeterince kurumayınca da tırnaktaki oje dağılır, bozulur. Zaten bir yenisini sürecek süreniz de kalmamıştır. Sürdüğünüz ojelerin kısa sürede oje kurutucu ile kurumasını istiyorsanız Nail Express İkili Tırnak Kurutucu ile bu sorunu kolayca halledebilirsiniz.

    YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...